شهر باتومی

تاریخ حرکت

هردوشنبه

مدت زمان

2 روز 2 شب

تعداد مشاهده

246

حداکثر صندلی

10

مرور تور

روز اول

گرجستان ، باتومی ، ساعت نجومی

یکی از جاذبه هاي گردشگري گرجستان، ساعت نجومی در باتومی است. این ساعت علاوه بر نشان دادن زمان، موقعیت خورشید و ماه را در آسمان و همچنین موقعیت نصف و النهار و افق را نشان می دهد.ساعت نجومی باتومی یکی از سازه های تقریبا جدیدي است که در یک ساختمان قدیمی که متعلق به بانک باتومی است، در حین تعمیر و بازسازی به آن اضافه شده است.با اينكه هنوز مدت زمان زيادي از ساخت اين ساعت زيبا نگذشته،تبدیل به یکی از جاذبه های پرطرفدار شهر باتومی شده است.
روز دوم

گرجستان ، باتومی ، باغ گیاه شناسی

یکی از برترین جاذبه های گردشگری در باتومی باغ گیاه شناسی است. این باغ دارای تمامی توصیفاتی است که افراد از بهشت در ذهن دارند. این باغ دارای مساحتی بیش از ۱۱۰ هکتار است و گونه های گیاهی که در این باغ وجود دارند تعدادشان به بیش از ۲۰۰۰ عدد می رسد. از بین این ۲۰۰۰ گونه تنها ۱۰۴ تا در قفقاز یافت می شوند و بقیه ارمغانی از گوشه و کنار جهان به این منطقه اند. تصویری رویایی از گونه هایی مانند ساکورا ژاپنی، نخل های جزایر قناری، بامبو، درختان نخل، ماگنولیا و سرو را در این پارک نظاره گر باشید.
روز سوم

گرجستان ، باتومی ، تله کابین آرگو

تله کابین آرگو،یکی از محبوب ترين جاذبه هاي گردشگري است که در شهر ساحلی باتومی وجود دارد. این تله کابین در ارتفاعی حدود ۲۵۰ متری از سطح زمین قرار گرفته است و در ارتفاعات بالا لحظات خوشی را برای شما به ارمغان می آورد. با استفاده از اين تله كابين می توانید از فوق العاده ترین منظره های دیدنی که در این شهر وجود دارد، دیدن فرمایید. هنگامی که می خواهید از تله کابین آرگو استفاده کنید حتما دوربین تان را برای ثبت زیباترین تصاویر از طبیعت و جاذبه هایی که قرار است در طول سفر هوایی خود بر فراز شهر باتومی مشاهده کنید،همراه داشته باشيد.
روز چهارم

گرجستان ، باتومی ، مجسمه علی و نینو

یکی از جاذبه های دیدنی گرجستان که توریست ها برای دیدنش رهسپار خیابان های باتومی می شوند، دو مجسمه است که به سمبلي از عشق تبدیل شده است! اما علت این موضوع چیست؟ نام این دو مجسمه علی و نینو بوده که در کنار دریای شهر باتومی قرار گرفته و تمام ساکنین شهر از داستان این دو شخصیت علی و نینو مطلع هستند. با این حال تمام گردشگرانی که برای انجام انواع تفريحات وارد این شهر می شوند، مشتاقانه به دیدن این دو مجسمه می آیند تا نه تنها از حرکت و نورپردازی زیبای آن ها دیدن کنند بلکه داستان زندگي اين دو نفر را هم بدانند.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
شهر باتومی 0 تومان 0 تومان 10 هردوشنبه 2 روز 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

برای اطلاعات بیشتر و رزرو با ما تماس بگیرید!


  • شما میتوانید ازطریق ارسال ایمیل و یا ارسال پیام در پیام رسان whatsapp ، پشتیبانی 24 ساعته ی ما را همراه خود داشته باشید.

  • همچنین همکاران ما از 10 صبح تا 10 شب پاسخگوی تماس تلفنی شما خواهند بود.

  • همچنین امکان برگزاری جلسه ی مشاوره ی حضوری و یا تماس از طریق اسکایپ با قدیمی ترین وکیل فارسی زبان باتومی ، حقوقدان و استاد دانشگاه ، پروفسور ریگی ، جهت دریافت راهنمایی لازم در رابطه با مسائل حقوقی مربوط به اخذ اقامت ، تحصیل ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، خرید ملک و ... نیز وجود دارد .

مارس تراول

راهنمای تور

تلفن

40-00-60 995596+

ایمیل

[email protected]

مطالب زیر شاید مورد توجه شما قرار گیرد